SPORT, MUZYKA, TANIEC

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Koziegłowach

W dniu dzisiejszym 9. marca w koziegłowskiej hali sportowej uczniowie z powiatu myszkowskiego walczyli o wyjście na Rejonowe Igrzyska w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 18 drużyn w czterech kategoriach. O najwyższe miejsce na podium walczyło 43 zawodników i zawodniczek. Zanim wyłoniono tych najlepszych rozgrano 32 mecze.

Finały dla Koziegłów

W dniach 24 i 25 luty w Szkole Podstawowej w Lgocie Górnej zostały rozegrane pierwsze eliminacje w tenisie stołowym. Jako pierwsi, walkę rozpoczęli uczniowie z rocznika 2006 -2005 rywalizując ze sobą w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt i chłopców.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ DZIECI W KAT. CHŁOPCÓW O PUCHAR PREZESA ZARZĄDU UKS FAIR PLAY W KOZIEGŁOWACH DNIA 9 GRUDNIA 2019R.

Na początku  grudnia 2019 roku w hali sportowej w Koziegłowach odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

Powiatowy turniej tenisa stołowego szkół średnich

8. października w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sucharskiego w Myszkowie rozegrano Powiatowy turniej tenisa stołowego szkół średnich w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Uczniowie walczyli o wyjście na Rejonowy turniej tenisa stołowego, który odbędzie się za tydzień również w Myszkowie.