Archiwum 2017/2018

Pasowanie na czytelnika

21 września w Bibliotece Publicznej  w Koziegłowach odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy II naszej szkoły. Pierwsze spotkanie z biblioteką to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być na długo zapamiętana.

Stajemy się czytelnikami

W październiku w  bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste  „Pasowanie na czytelnika”. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Tegoroczna wspólna dla całego zespołu szkół inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbyła się pod hasłem: „Był taki wrzesień. Jest taki wrzesień”. Uczniowie z liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej połaczyli siły  i wspólnie przypomnieli nam wydarzenia z września 1939r.

Narodowe czytanie

Tradycją Zespołu Szkół w Koziegłowach  stało się już, że na początku września nasi uczniowie  uczestniczą w szkolnej edycji akcji  „Narodowe czytanie”. Młodzież z I klasy liceum odczytała fragmenty dramatu Stanisława Wyspiańskiego pt. „Wesele” .

Wyjazd na Jasną Górę

05.09.2017r. w deszczowe , wtorkowe popołudnie przedstawiciele naszego Zespołu Szkól w Koziegłowach wzięli udział w uroczystej mszy św. na Jasnej Górze.