Warsztaty kulinarne

14 października był dla uczniów klasy 1a i 1b dniem warsztatów kulinarnych. Uczniowie wraz z wychowawczyniami wybrali się do Przystani Leśniów, gdzie odbyła się kulinarna lekcja.

Akcja "Św. Mikołaj na Kresach" - relacja

Relacja ze zbiórki pieniężnej oraz rzeczowej w akcji „Św. Mikołaj na Kresach”

Przeprowadzona została w naszej szkole, w dniach 1-2 października 2020r.  zbiórka środków pieniężnych, za które zakupione zostaną dary dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich: Wileńszczyzna, Lwów i Białoruś. Szesnastu wolontariuszy zebrało do puszki pieniądze, które zostały przekazane do Urzędu Gminy i Miasta w Koziegłowach.

My i kręgle ...

Z okazji DEN  spędziliśmy ten dzień na sprawdzeniu swoich sił w grze kręgle w Kukubarze (Myszków).

”Posiłek w szkole i w domu”

Ciepły posiłek w szkole dla uczniów. Do tego finansowe wsparcie na wyposażenie czy remont szkolnej stołówki. To główne założenia programu „Posiłek w szkole i w domu”, na który rząd przeznacza rocznie ponad pół miliarda złotych.

Zbiórka nakrętek dla Alka Kukli

W dniu 25/08/2020 Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z Prezesem jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej
w Rzeniszowie - Zenonem Kurzakiem- odwiedziła Zespół Szkół w Koziegłowach w celu przekazania pojemników na nakrętki ,które drużyna zbiera dla Alka Kukli - chłopca chorego na Zespół Downa ,który od początku swojego życia ciężko pracuje i znosi trudy choroby. Rehabilitacja, leczenie oraz leki są bardzo kosztowne.