CODE WEEK 2022

CodeWeek 2022. Lekcje programowania robotów Codey Rocky.

Corocznie październik w naszej szkole to lekcje informatyki na których goszczą roboty. W poprzednich latach uczniowie dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej z Koziegłówek mieli możliwość obsługiwać roboty edukacyjne Photon.

W tym roku młodzież z Zespołu Szkół w Koziegłowach uczyła się kodowania korzystając z robotów Codey Rocky zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

CodeWeek 2021 - Programowanie robota edukacyjnego Photon

O tym, że programowanie robotów to nic trudnego, mogli przekonać się uczniowie lekcji robotyki „Programowanie robota edukacyjnego Photon” w ramach akcji CodeWeek.

CodeWeek, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.