Jesteś tutaj:Start / BIBLIOTEKA / KONKURSY

Konkurs Literacki nie(zwykłe) miasto - literacko o Częstochowie.

Zapraszamy uczniów klas VIII szkoły podstawowej do udziału w konkursie literackim.

KONKURS FOTOGRAFICZNY - ,,Z książką w tle..."

Hasłem tegorocznych obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych jest: ,,Moje szczęśliwe miejsce, w którym kwitnie kreatywność i wyobraźnia”. Biblioteka szkolna organizuje konkurs fotograficzny pt. ,,Z książką w tle…”.

Konkurs: ,,Myślę, więc czytam - czytam, więc myślę 2023".

Serdecznie zachęcamy uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie o lekturach „Myślę, więc czytam - czytam, więc myślę 2023" organizowanym przez młodzież z Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów w wieku 13-18 lat. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy o lekturach szkolnych. Poza tym zależy nam na promowaniu nietypowych i aktywnych form poznawania literatury.