Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

1.marca rozegrano Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w Lgocie Górnej. W kategorii dziewcząt rywalizowało cztery szkoły podstawowe z: Lgoty Górnej, Koziegłów, Gniazdowa, Koziegłówek.

Szkołę Podstawową z rocznika 2003 – 2005 reprezentowali: Kamila Piekarska, Anna Matyja, Wiktor Matyja, Maciej Puszczewicz, Oskar Kupis. Drużyna dziewcząt poradziła sobie wspaniale nie przegrywając żadnego meczu. Z tak wspaniałym wynikiem dziewczyny stanęły na najwyższym miejscu na podium Nie poszczęściło się niestety chłopakom. Przegrali oni z gospodarzami co ostatecznie spowodowało, że uplasowali się na miejscu drugim. W powiatowych rozgrywkach Gminę i Miasto Koziegłowy reprezentować będą dziewczyny z Koziegłów oraz chłopcy z Lgoty Górnej.

Wyniki klasyfikacji ogólnej:

Dziewczęta: