Półfinały wojewódzkie dla Wiktorii i Karoliny

W piękną, słoneczną środę – 6. marca Szkoła Podstawowa w Koziegłowach rozgrywała w Zawierciu Rejonowe Igrzyska Dzieci oraz Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Zarówno w jednej jak i w drugiej kategorii wiekowej rywalizowały dziewczyny.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej reprezentowały naszą szkołę: Anna Matyja, Kamila Piekarska, Alicja Plucińska. Od kilku lat spotykamy się z tą samą drużyną i niestety nie możemy jej pokonać. Na czele drużyny przeciwnej stoi Natalia Szymczyk zawodniczka pierwszo ligowa, która w tym roku została powołana z kadry Polski do Włoch na turniej międzynarodowy.  Pomimo podjęcia walki nieudało się nam pokonać drużyny z Zawiercia i wróciliśmy do domu z miejscem drugim. W kategorii Igrzyska Dzieci Szkołę Podstawową w Koziegłowach reprezentowały Wiktoria Nawara i Karolina Bączyńska. Dziewczyny podjęły walkę z drużyną z Irządz. Ostatecznie pokonały przeciwniczki 3:1 dzięki czemu zakwalifikowały się do półfinałów wojewódzkich.

Aneta Myrmus

Zdjęcia – Adrianna Gocyła