Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

W hali sportowej Zespołu Szkół w Koziegłowach

W hali sportowej Zespołu Szkół w Koziegłowach 4 kwietnia 2019 roku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Ta dyscyplina sportu w naszym powiecie nie jest popularna, bo do rywalizacji przystąpiły zaledwie po trzy drużyny w obu kategoriach. Mecze rozegrane były systemem „każdy z każdym”. W grupie dziewcząt nasze reprezentantki nie miały problemów i zdecydowanie wygrały turniej. W drugiej grupie  chłopcy z Koziegłów  też zostali zwycięzcami, choć w jednym z meczy chłopcy musieli się bardziej postarać, aby wygrać. Wszystkie drużyny odjechały z pamiątkowymi pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Zarząd UKS Fair Play w Koziegłowach.

Skład drużyny dziewcząt:

Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska.

Skład drużyny chłopców:

Dominik Włodarczyk, Michał Urbańczyk, Gabriel Wojdas, Igor Piekarski, Mateusz Firek, Bartosz Puszczewicz, Bartłomiej Cogiel, Wiktor Gwardyś, Mikołaj Morawski, Jakub Skrobarczyk, Ksawery Kubalski.

Opiekun: Krzysztof Pluciński

Fot. Adrianna Gocyła