Świąteczne wspomnienia klas młodszych

Jak co roku bywa w ostatnim dniu przed świętami uczniowie klas młodszych świętują w swoich klasach Wigilię. Wigilia zawsze rozpoczyna się od symbolicznego dzielenia się opłatkiem, następnie przy wigilijnym stole uczniowie wraz z wychowawcami śpiewają kolędy i rozmawiają o bożonarodzeniowych tradycjach.

W tym roku ponadto uczniowie klas III mieli możliwość uczestniczyć w bożonarodzeniowych warsztatach, podczas których wykonali świąteczne bombki. Cała radość tworzenia polegała na tym, iż dzieci pomalowały bombki własnoręcznie. Będą one z pewnością niezwykłą ozdobą na niejednej choince.

Podsumowaniem świątecznej atmosfery był udział uczniów klas młodszych w bożonarodzeniowych jasełkach przygotowanych przez starszych kolegów i koleżanki.