Sprawozdanie ze zbiórki żywności Caritas w koziegłowskich sklepach

W dniach 17 i 18 marca 2023 r. odbyła się zbiórka żywności Caritas w dwóch koziegłowskich sklepach: Delikatesy Centrum i Biedronka (ul. Woźnicka). Grupa ponad dwudziestu wolontariuszy z naszej szkoły pomagała, stojąc przy wózkach, rozdając ulotki i zachęcając do zaangażowania się w tę dobroczynną akcję.

Uzbierano dziesięć kartonów produktów żywnościowych o długiej przydatności do spożycia. Produkty zostały złożone w naszej szkole, a następnie we wtorek 21 marca odebrane i zawiezione do Archidiecezjalnego Centrum Caritas w Częstochowie, aby obdarować nimi najbiedniejszych przed świętami wielkanocnymi. Podziękowania dla wszystkich wolontariuszy i nauczycieli, którzy pomogli przy tej szlachetnej akcji.

Opracował Jarosław Trębski, opiekun wolontariatu.