Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Anety

W dniu 12 grudnia 2012 r. uczennica naszego liceum odebrała Stypendium Prezesa Rady Ministrów w Młodzieżowym Domu Kultury w Częstochowie.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniowi szkoły maturalnej, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskał najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Za wyniki w minionym roku szkolnym Prezes Rady Ministrów przyznał 3918 stypendiów. Jesteśmy dumni, że w tym gronie znalazła się po raz drugi Aneta Ćwik.W uroczystości wręczenia wyróżnień, uświetnionej występami artystycznymi  naszej stypendystce towarzyszyła  Joanna Lula – Dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach oraz Krzysztof Bąk -  Sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów