KONKURS INFORMATYCZNY CHIPSET - MAMY LAUREATÓW!

03 marca 2014r. w Technicznych Zakładach Naukowych im gen Władysława Sikorskiego w Częstochowie  zakończyła się IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „CHIPSET”, pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy - Krzysztofa Matyjaszczyka

Z grona 123 dwuosobowych grup, w dniu 18 marca 2014 r., w wyniku rozwiązywania zadań konkursowych  na platformie e-learningowej,  do finałowego etapu rywalizacji zakwalifikowały się 22 najlepsze grupy.

Konkurs polegał na rozwiązaniu zadań teoretyczno-praktycznych w siedzibie organizatora Konkursu. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie  Kamil Grabiszewski klasa IIIa oraz Marcin Badora klasa IIc. opiekun Paweł Włodarczyk. Uczniowie zostali  Laureatami  IV edycji Konkursu zajmując III miejsce.

W konkursie CHIPSET uczniowie naszego gimanzjum uczestniczą od 2011 roku.

W rokiu szkonym 2010/2011 reprezentowali nas Krzysztof Kycia i Piotr Bednarczyk. (7 miejsce na 20)

W roku szkolnym 2011/2012 reprezentowali nas Kamil Grabiszewski i Rafał Wolański. (5 miejsce na 20)

W roku szkolnym 2012/2013 reprezentowali nas Kamil Grabiszewski, Rafał Wolański oraz Wiktor Lewandowski,Łukasz Dróżdż.

W roku szkolnym 2013/2014 reprezentowali nas Kamil Grabiszewski i Marcin Badora. (3 miejsce na 22)