ZABAWA KARNAWAŁOWA

Tanecznie i niezwykle kolorowo żegnaliśmy tegoroczny karnawał. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej 27 lutego bawili się przy skocznych rytmach piosenek prezentowanych przez dwóch sympatycznych DJ z Poręby. W trakcie zabawy uczniowie wybierali króla i królową balu.

W klasie Ia zwyciężyli Ania Tobiasz i Mieciu Karmelita, w klasie Ib Adaś Bąk i Maja Wolska, w klasie II Maciek Puszczewicz i Agatka Puszczewicz, w klasie IIIa królem został Wiktor Gwardyś, a królową Klaudia Krawiec, w klasie IIIb zwycięska para to Kevin Jakóbczyk i Zuzia Musialik. Królowie i królowe otrzymali okolicznościowe dyplomy. W przerwie zabawy uczniowie udali się do klas na degustację pączków, ponieważ w tym dniu był również  Tłusty Czwartek.