STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Koziegłowach – Anna Niedbała otrzymała 8 grudnia 2014r. w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie dyplom stypendysty Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2014/2015.

Stypendium przyznawane jest za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Dyplomy i listy gratulacyjne wręczyli stypendystom Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów pani poseł Izabela Leszczyna oraz Śląski Kurator Oświaty mgr Stanisław Faber.  Po zakończeniu oficjalnej gali wręczenia dyplomów, odbyło się wystąpienie dr Dariusza Ignatiuka z Uniwersytetu Śląskiego.
W uroczystości wręczenia wyróżnień naszej stypendystce towarzyszyła pani Joanna Lula - dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach. Serdecznie gratulujemy!