WYCIECZKA

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Szkół w Koziegłowach zbiera fundusze, organizując święto teatru, zabawy karnawałowe i imprezy środowiskowe. Współpracuje także z wieloma sponsorami. Środki przeznacza dla uczniów, którzy są w trudnej sytuacji życiowej, ale także tych, którzy wyróżniają się swoją postawą.

Tym razem zaprosiło 2. czerwca na wycieczkę do Krakowa uczniów liceum osiągających wysokie wyniki w nauce, mających osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych oraz pracujących na rzecz szkoły i jej społeczności. W programie wycieczki znalazł się spacer po mieście z przewodnikiem, obiad, wizyta w domu strachów i obejrzenie prześmiesznej komedii w Teatrze Bagatela „Mayday 2”. Wszyscy wrócili radośni i zadowoleni z takiej formy nagrody.