Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Pierwszego września po  rozpoczął się Mszą Świętą w Kościele p.w.  św. Marii Magdaleny        w Koziegłowach. Następnie wszyscy udali się do hali sportowej naszego gimnazjum, gdzie odbyła się dalsza część inauguracji roku szkolnego.

1 września przypada także rocznica wybuchu II wojny światowej, w tym roku obchodzona po raz 77. Z tej okazji Julia Lis- uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Koziegłowach przygotowała prezentację upamiętniającą  to tragiczne wydarzenie.

Następnie pani wicedyrektor Maria Cwanek   życzyła gimnazjalistom wysokich osiągnięć w nauce oraz satysfakcji         z poszerzania swoich wiadomości. Następnie uczniowie rozeszli się do klas, gdzie spotkali się                                        z wychowawcami.

ZAPRASZAMY DO GALERII