Dzień Edukacji Narodowej

14 października Samorząd Uczniowski pod opieką pani Karoliny Turoń-Miklas we współpracy z  chórem pod kierunkiem pani Anny Łuszczyk-Matyi przygotował uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie mieli okazję podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony
w edukację oraz wychowanie.

Życzenia, piękny montaż muzyczny i Gala Oskarowo – Jabłkowa w wyjątkowy sposób pozwoliła uczcić ten dzień.

Nasi kochani nauczyciele , pracownicy obsługi i administracji zostali odznaczeni w oryginalnych kategoriach m.in. „Znawcy chrząszcza i chrabąszcza”, „Skup, sprzedaż allegro. pl”, „Kłam nie grzesząc”.
Po części artystycznej uczniowie udali się do Miejsko Gminnego Ośrodka Promocji i Kultury w Koziegłowach na seans filmowy. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej obejrzeli film pt. „Bella i Sebastian” , natomiast uczniowie klas IV-VI film pt: „Seria niefortunnych zdarzeń”.

Oto dłoń moja

Ku Tobie w podzięce

I uśmiech i serce

I wdzięczność