XI Zbiórka żywności zorganizowana przez Caritas Archidiecezji Częstochowskiej

Zbiórka żywności przez świętami Bożego Narodzenia organizowana przez Caritas Archidiecezji Częstochowskiej  odbyła się  9 i 10 grudnia 2016 roku.

Około 80 wolontariuszy z naszej szkoły, głównie z gimnazjum, ale także z liceum i szkoły podstawowej zbierali artykuły spożywcze w trzech koziegłowskich sklepach: w Delikatesach  CENTRUM, w Biedronce i sklepie „U Joli”. Z zebranych produktów przygotowano paczki świąteczne dla  rodzin wielodzietnych osób najuboższych, chorych i samotnych  z gminy Koziegłowy. Wdzięczność należy się tym wszystkim, którzy podzielili się nie tylko zakupionymi produktami, ale wielkim sercem i życzliwością oraz naszym uczniom, którzy tak chętnie włączyli się do tej akcji.