Dzień Babci i Dziadka

Wśród śnieżnych i mroźnych styczniowych dni są takie dwa, kiedy każdemu robi się cieplej
na sercu.

Jest to święto naszych babć i dziadków. W Szkole Podstawowej w Koziegłowach ta uroczystość jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci
i Dziadka to niezwykły dzień nie tylko dla wnuków, ale dla babć i dziadków. To czas pełen radości, uśmiechów i wzruszeń. W tym roku ta wspaniała impreza w naszej szkole odbyła się 3 lutego. Przedstawienie pt. „Podróż w krainę bajek” przygotowali uczniowie klas I – III. Wnukowie zabrali swoich dziadków i babcie w podróż po bajkowej krainie. Pięknie przebrani mali aktorzy wcielali się w role postaci z bajek. Na ciekawie udekorowanej scenie mogliśmy zobaczyć Kopciuszka, Smerfy, Jasia i Małgosię, Piratów z Karaibów, Królewnę Śnieżkę. Po długo oklaskiwanym spektaklu zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany przez mamy. Dzieci nie zapomniały także o obdarowaniu dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze , podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Już dzisiaj zapraszamy drogie babcie i dziadków na podobne spotkanie za rok.

ZAPRASZAMY DO GALERII