VII edycja Wójewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET - jest sukces!

23 lutego 2017 roku w Technicznych Zakładach Naukowych odbył się finał VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET z grona 220 uczestników konkursu do drugiego etapu rywalizacji zakwalifikowało się 40 młodych adeptów informatyki.

Finał konkursu składał się z dwóch części w pierwszej teoretycznej uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać 20 zadań w czasie 30 min a w drugiej praktycznej do wykonania były dwa zadania. Po 90 minutach rywalizacji wyłonieni zostali laureaci Konkursu.

Zwycięzcami - LAUREATAMI VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET zostali

Jakub Kwaśny i Mateusz Kucharczyk z Zespołu Szkół w Przystajni

drugie miejsce zajęli Adrianna Gocyla i Mikołaj Sykuła uczniowie klasy IIIa pod opieką Pana Pawła Włodarczyka
z Gimnazjum nr 1 im. JP II w Koziegłowach

trzecie miejsce przypadło Dawidowi Augustynowiczowi i Patrykowi Olszewskiemu z Zespołu Szkół w Truskolasach.

Finalistami konkursu zostali Karol Binkowski i Dominik Włodarczyk z klasy Ia

Poprzednie edycje konkursu