Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Pierwszego września, jak każdego roku, rozpoczyna się praca we wszystkich szkołach. W naszej ten dzień jest obchodzony bardzo uroczyście: odświętne stroje, nowe dekoracje

i gazetki, serca wypełnione radością, ale i niepokojem.

Tak było i tym razem. Po wprowadzeniu sztandarów szkolnych odśpiewano hymn państwowy i szkolny. Uczniowie klasy IIB liceum ogólnokształcącego przedstawili krótką prezentację multimedialną, nawiązującą do wydarzeń z 1 września 1939 roku. Gimnazjaliści z klas drugich zaprezentowali humorystyczną scenkę pt. „Pierwszy dzień w szkole”. Panie wicedyrektor Jolanta Wyleciał i  Maria Cwanek szczególnie serdecznie powitały nowych uczniów w  naszej szkole i przedstawiły wychowawców klas pierwszych. Po części oficjalnej odbyły się powakacyjne spotkania w klasach i tam dopiero nastąpiły rozmowy, przywitania, życzenia wytrwałości i najlepszych wyników w nauce.