Połączyć przyjemne z pożytecznym

15 września  uczniowie klasy VI pod opieką wychowawczyni: p. Agaty Boroń świętowali Dzień pieczonego ziemniaka.

Impreza odbyła się w kompleksie sportowym Orlik, gdzie w tradycyjny dla naszego regionu piekły się ziemniaki pod bacznym okiem nieocenionych rodziców, którzy zajęli się kulinarną częścią spotkania integracyjnego. W oczekiwaniu na pieczonki dziewczynki chętnie korzystały z placu zabaw i siłowni
na świeżym powietrzu. Zaś chłopcy byli w swoim żywiole, czyli dominowała u nich piłka nożna.

Wszyscy chętnie zjedli smaczne pieczonki. Spotkanie na wolnym powietrzu było ciekawą atrakcją dla dzieci i rodziców, tym bardziej, że  humory  dopisywały wszystkim.

Zrelaksowani i posileni uczniowie rozpoczęli porządkowanie terenu wokół kompleksu sportowego
w ramach akcji „Sprzątanie świata”. Połączyli przyjemny i zdrowy sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu z pożytecznym posprzątaniem „kawałeczka” naszej przepięknej planety.