Gminny Turniej Piłki Nożnej

Pod koniec roku szkolnego  5 czerwca 2018 na obiekcie sportowym w Gniazdowie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców pod Patronatem Poseł do Europarlamentu Pani Jadwigi Wiśniewskiej.

Do rywalizacji przystąpiło reprezentacje czterech szkół z: Gniazdowa, Pińczyc, Lgoty Górnej i Koziegłów. Pomimo zmiennej pogody i ulewnego deszczu reprezentujący naszą szkołę uczniowie stanęli na wysokości zadania i pokonując swoich rywali wygrali turniej  w kategorii dziewcząt i chłopców. Zdobyli też nagrody indywidualne: najlepszy zawodnikiem w kat. dziewcząt została Alicja Plucińska, a w kat. chłopców Igor Piekarski został królem strzelców.

Skład drużyny dziewcząt:

Kinga Garczyk, Marta Milewska, Zuzanna Musialik, Kamila Piekarska, Julia Żak, Karolina Bączyńska, Małgorzata Hermanowicz, Weronika Wiśnicka, Karolina Miklas, Alicja Plucińska.

Skład drużyny chłopców:

Ksawery Kubalski, Igor Piekarski, Wiktor Gwardyś, Mateusz Wosik, Jakub Wosik, Michał Urbańczyk, Łukasz Torbus, Mikołaj Mizera, Bartłomiej Cogiel, Michał Uchnast.

Opiekun: Krzysztof Pluciński