Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej chłopców.

Po wygraniu turnieju powiatowego nasza drużyna była gospodarzem etapu rejonowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej chłopców. Na boisku Orlika w Koziegłowach 22 maja 2018r. odbył się mecz pomiędzy zwycięzcą Powiatu Zawierciańskiego i naszą drużyną.

Przez większą część meczu trudno było wskazać kto może zostać zwycięzcą, bo gra była wyrównana. Dopiero końcówka spotkania wskazała drużynę, która przeszła do następnego etapu rozgrywek. Nasi chłopcy po zaciętej walce ulegli gościom z Zawiercia. Spotkanie nadzorował sędzia Grzegorz Gruszka. Nagrody  w imieniu Pana Burmistrza wręczył Sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy Pan Krzysztof Bąk.

Skład drużyny:

Kacper Matyja, Bartosz Kaźmierski, Mateusz Kubalski, Mikołaj Morawski, Patryk Rudzki, Dominik Flacha, Aleksander Nocoń, Jakub Skrobarczyk.

Opiekun: Krzysztof Pluciński