Międzypowiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Myszkowskiego

W hali Zespołu Szkół w Koziegłowach  20 maja 2019 roku odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Myszkowskiego.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny szkół podstawowych z:  Kamienicy Polskiej,  Przyrowa, Dąbrowy Zielonej i Koziegłów.. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta w nowym – wymuszonym kontuzjami ustawieniu były zaniepokojone, co z tego wyniknie. Obawy okazały się przedwczesne. Dziewczęta przewyższały poziomem rywalki, zwyciężając wszystkie spotkania - wygrały turniej. Nagrodę indywidualną za najskuteczniejszą zawodniczkę „wyrzucała” Alicja Plucińska z UKS Fair Play z Koziegłów. Najlepszą zawodniczką wybrano z Przyrowa, a nagroda za najlepszą bramkarkę turnieju otrzymała  zawodniczka z Dąbrowy Zielonej.

Puchary, statuetki i dyplomy wręczył Wicestarosta Mariusz Morawiec wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Karoliną Turoń – Miklas.

Skład drużyny: Garczyk Kinga, Musialik Zuzanna, Pilarska Kamila, Wiśnicka Weronika, Miklas Karolina, Alicja Plucińska, Matyja Anna, Kwoka Patrycja.

Opiekun: Krzysztof Pluciński

Zdjęcia: Adrianna Gocyła