Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS Nr 1 w Myszkowie

W dżdżyste i chłodne przedpołudnie na boisku Orlik przy Zespole Szkół Nr 1 w Myszkowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS Nr 1 Eugeniusza Bugaja. Do rywalizacji przystąpiło sześć  zespołów. Każda drużyna rozegrała po pięć spotkań. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze. Wygrali cztery mecze i jeden remisując zajęli w klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce w turnieju. Po pierwszej „wpadce” gdzie zremisowaliśmy z drużyną z Pińczyc, pozostałe mecze okazały się być pod kontrolą pod względem posiadania piłki jak i wyniku spotkania. Duże brawa dla naszych chłopców. Dziękujemy.

Opiekun: Krzysztof Pluciński

Fotografia: Adrianna Gocyła