Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Dąbrowie Zielonej

Pod koniec roku szkolnego 12 czerwca 2019 roku rozegraliśmy w Dąbrowie Zielonej ostatni   turniej w piłkę ręczną dziewcząt.

Jechaliśmy spokojni, ale skupieni, bo wypadałoby zakończyć przygodę w  ręczną zwycięstwem, co byłoby taką wisienką na  naszym torcie. Czerwcowe upały nie odpuszczały i mimo starań organizatora na sali było gorąco i duszno. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny:  Rzerzęczyc, Koziegłów, a gospodarze wystawili dwa składy. Po kontuzji do drużyny na środek rozegrania wróciła Ania Lamch i w polu graliśmy w pełnym – starym ustawieniu. Tylko w bramce nie było naszej Karoliny i Ania broniła „siatki”.  Wygrywając wszystkie mecze,  dziewczęta  pokazały, że w naszym rejonie, w tym sezonie są najlepsze. Drużyna z rąk Dyrektora szkoły otrzymała  puchar, a nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika dostała  Alicja Plucińska. Po ostatnim turnieju nasze „szczypiorki” wracały na tarczy, szczęśliwe, zadowolone i zarazem trochę smutne, bo zakończyły pewien etap, przygodę z ręczną w naszej szkole.

Dziękujemy i gratulujemy.

Skład drużyny:

Anna Matyja, Patrycja Kwoka, Kinga Garczyk, Zuzanna Musialik,  Alicja Plucińska, Anna Lamch, Kamila Pilarska, Weronika Wiśnicka.

Opiekun: Krzysztof Pluciński