Spacer z Marią Skłodowską - Curie

19 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Maria Skłodowska - Curie kończyłaby dzisiaj 152 lata, więc mieliśmy okazję do świętowania. Obchody rozpoczęliśmy od "Spaceru z Marią Skłodowską - Curie", podczas którego uczniowie Liceum przybliżyli nam postać wybitnej, zdecydowanej i niezwykle ciekawej kobiety.

Mieliśmy okazję oglądać scenki przedstawiające młodość, miłość, pracę badawczą i sukcesy wybitnej Polki. Podczas uroczystości poznaliśmy sporo faktów i zdarzeń z życia Marii Skłodowskiej – Curie, które okazały się dla nas  ciekawe, zaskakujące, a także  zabawne.
W uroczystości towarzyszyli nam zaproszeni goście: dyrektor Zespołu szkół Pani Karolina Turoń-Miklas, dyrektor ZEAOS-u Pani Katarzyna Zychowicz oraz przyjaciel szkoły Pan Leonard Jagoda. Uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze.