Uczta mikołajkowa

Od wielu lat w naszej szkole w  grudniu podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Już od 5. grudnia od samego rana kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono oraz w czapeczkach Mikołaja lub renifera.

Następnie uczniowie klas młodszych wzięli udział w Mikołajkowej Spartakiadzie. W sali gimnastycznej pokonywali mikołajkowy tor przeszkód. Później wzięli udział w konkursie plastycznym pt.„Portret Mikołaja”.  W tym dniu nie zapomnieliśmy również o słodkim poczęstunku. Głównym celem mikołajek była integracja uczniów poprzez wspólne gry, zabawy i konkursy oraz dostarczenie dzieciom radości poprzez obdarowanie ich słodkimi prezentami. W dniu 6. grudnia wszyscy uczniowie z klas młodszych udali się na mikołajkowy seans filmowy do kina Cinema City w Częstochowie na bajkę pt. „Śnieżna paczka”.