Wycieczka do stadniny koni

Ostatnie dni szkoły prawie wszystkim upływają pod znakiem wycieczek. Tak też było w klasach drugich i trzecich.  21 oraz 22 czerwca uczniowie tychże klas udali się na wycieczkę do stadniny koni „Kare oczko”.

Chociaż dzień był bardzo upalny, nie przeszkodziło im to w fantastycznej zabawie. Gospodarze, którzy ich gościli, zadbali o zimne napoje i obfity i smaczny bufet. Można było także kupić lody i pamiątki. Ale nie to było najważniejsze. Jak wszyscy wiemy, super zabawa to podstawa i tego właśnie im nie brakowało. Każde dziecko do woli korzystało z urządzeń typu huśtawki, dmuchańce, trampolina, a nawet piaskownica. Jednak niewątpliwą atrakcją była przejażdżka bryczką oraz jazda konna pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Można śmiało powiedzieć, że wycieczka była bardzo udana i długo będziemy ją wspominać.