Półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dla Wiktorii Nawary i Karoliny Tobiasz

W ostatnim artykule informowaliśmy o rezultatach z Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej tenisa stołowego. Przekazywaliśmy Wam informację, że do zawodów rejonowych zakwalifikowała się zarówno drużyna dziewczyn,  jak i chłopców z naszej szkoły.

Dzisiaj, 25. marca 2022 roku Zespół Szkół w Koziegłowach był organizatorem Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na etapie rejonowym mogą zagrać tylko zwycięzcy Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej z powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego. Tak więc drużyny naszej szkoły reprezentowały powiat myszkowski, natomiast rejon zawierciański reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 9 w kategorii chłopców oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w kategorii dziewcząt. Ostatecznie po walce do półfinałów zakwalifikowały się nasze dziewczyny – Wiktoria i Karolina oraz drużyna chłopców z Zawiercia.

Aneta Myrmus