RANKING LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż nasze Liceum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Koziegłowach zajęło 44. miejsce w rankingu liceów ogólnokształcących w województwie śląskim.

Głównymi adresatami plebiscytu są uczniowie i ich rodzice, którzy stoją przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Ranking „Perspektyw” stanowi pomoc dla młodych ludzi w wyborze liceum – szkoły, która jest przepustką do podjęcia studiów wyższych. Plebiscyt organizowany jest od 25 lat, dzięki czemu w statystykach, można zauważyć, która szkoła od lat utrzymuje wysokie miejsce, która spada, a która wspina się na wyższe pozycje.  Wszystkie rankingi obejmują łącznie ponad 1500 najlepszych liceów i techników w Polsce.

Poniżej link:

Ranking Liceów Ogólnokształcących - Perspektywy