DZIEŃ JĘZYKÓW EUROPEJSKICH W ZESPOLE SZKÓŁ W KOZIEGŁOWACH

W naszej szkole 09 października po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Języków Europejskich.

Do przedsięwzięcia przyłączyło się aż piętnaście klas od IV- tej szkoły podstawowej po IV-tą liceum.

Zadaniem każdej z nich było przygotowanie straganu, który był przystrojony dekoracjami nawiązującymi do wylosowanego wcześniej kraju. W auli było naprawdę międzynarodowo. Liczne flagi, godła, zdjęcia, rysunki, a nawet makiety zabytków tworzyły niepowtarzalny klimat.

Przygotowane jedzenie uczniowie sprzedawali za symboliczne pieniążki,  które mogą przeznaczyć na swoje klasowe cele.