Karta rowerowa

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach, chcąc uzyskać pełne kwalifikacje do poruszania się rowerem po drodze musieli zdać egzamin , który przebiegał w dwóch etapach.

Najpierw uczniowie pisali test określający ich wiedzę teoretyczną z przepisów ruch drogowego, znaków drogowych, budowy i wyposażenia roweru, udzielania zasad pierwszej pomocy. Tylko ci uczniowie, którzy pozytywnie zaliczyli test, przeszli do etapu praktycznego, który odbył się 7 października 2011 r. w sali gimnastycznej pod nadzorem funkcjonariusza policji i opiekunów:

p.Joanny Gorzkowskiej, p. Moniki Góry, p. Magdaleny Nowak. Karta rowerowa wydawana jest po pozytywnym zaliczeniu obu etapów egzaminu, oraz uzyskaniu pisemnej zgody rodziców.

Życzymy bezpiecznej i miłej jazdy. SZEROKIEJ DROGI!!!