Zabawa Andrzejkowa

W dniu 25 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne andrzejki. Ten dzień był dla nas wypełniony śmiechem i dobrą zabawą. Kramiki z wróżbami oraz akcesoria niezbędne do przeprowadzenia wróżb, takie jak wycięte z tektury czerwone serca, kości, szpilki prawdy, różnokolorowe kółka wprowadziły nas w świat czarów i wróżb andrzejowych.

Od samego początku zabawy uczniowie przychodzili sobie wróżyć. Gdy doszło do wróżenia żartom i śmiechom nie było końca! Oczywiście wróżby traktowaliśmy z przymrużeniem oka, choć fakt zaglądania w przyszłość zawsze ekscytuje. W końcu każda okazja jest dobra, by wyjść, choć na chwilę, ze szkolnej ławki, pobyć ze sobą w inny sposób, poznać się lepiej, powspominać. A po wróżbach? Tańce, hulanki, swawola ...- czyli dyskoteka andrzejkowa. Tańce trwały prze trzy godziny i dostarczyły wielu osobom niezapomnianych wrażeń. Następna zabawa za rok :)

W tym samym dniu zabawę andrzejkową organizowali wychowawcy edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów klas
I - III. Dzieci mogły przebrać. Wśród dziewczynek królowały wróżki, księżniczki, policjantki, a chłopcy preferowali stroje piratów, żołnierzy. Był Zorro, Spider Man oraz przerażające postacie z horrorów. Na sali gdzie bawiły się
 i tańczyły dzieci było bardzo wesoło i kolorowo. Po słodkim poczęstunku wszyscy udali się do swoich klas, gdzie dzieci brały udział w andrzejkowych wróżbach pod okiem wychowawców.