Dzień Babci i Dzień Dziadka

16 stycznia 2012 r.w sali gimnastycznej Szkoły  Podstawowej  w Koziegłowach odbyła się uroczystość związana z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej pod opieką wychowawców przedstawili ciekawy program artystyczny.

Dziadkowie mogli wysłuchać recytowane wiersze oraz pięknie śpiewane piosenki. Ponad to uczniowie klasy Ia, IIb i IIIa  zaprezentowali interesujący, barwny pokaz taneczny. Dzieci zaprezentowały również swoje umiejętności gry na flecie i organach. Po części artystycznej wnukowie złożyli życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Parę ciepłych słów do babć i dziadków skierowała również pani  dyrektor Joanna Lula. Podczas trwania spotkania dziadkowie mogli skosztować pysznych ciast oraz napić się kawy i herbaty. Seniorzy mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne słuchając zespołu „ATEST”.
Wychowawcy bardzo dziękują wszystkim rodzicom, którzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie tak wspaniałego spotkania.