Wizyta w Straży

W dniu 10 maja 2012r. klasa Ia pod opieką wychowawczyni mgr Jolanty Frącek i rodziców pani Moniki Krawiec oraz pani Wioletty Wosik udała się
z wizytą do OSP w Koziegłowach.

Podczas wizyty panowie Adam i Piotr Ludwigowie w bardzo interesujący sposób zapoznali nas z całym Strażackim zapleczem sprzętowym i maszynowym. Dzieci bawiły się przednio, co można zobaczyć na zdjęciach.

Największym zainteresowaniem dzieci  cieszyły się samochody strażackie, a przede wszystkim możliwość ich dotykania i zwiedzania oraz   kurtyna wodna.  O tajnikach pracy strażackiej bardzo interesująco opowiadał nam najmłodszy Ochotnik- Strażak- Bartosz Konopka- uczeń naszej klasy -  na zdjęciach ubrany jest w prawdziwy strój strażacki.

Tego dnia wszystkie dzieci wróciły do domów brudne,  mokre i szczęśliwe.

Serdecznie dziękujemy Pracownikom OSP za możliwość uczestnictwa w tak ciekawej dla nas lekcji.