Odwiedziny przedszkolaków

W kwietniu naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki. Spotkanie odbywało się w trzech klasach edukacji wczesnoszkolnej: w klasie IIIa, IIIb i klasie Ib. Przyszli uczniowie mogli zobaczyć jak prowadzone są zajęcia w klasach i sami brali w nich czynny udział.

Mieli też okazję zwiedzić naszą szkołę: byli w bibliotece szkolnej, świetlicy, odwiedzili swoich starszych kolegów z klas młodszych. Duże wrażenie na przedszkolakach zrobiła sala gimnastyczna- mówili, że jest ogromna. Ponad to byli zachwyceni pobytem w sali informatycznej, gdzie mogli samodzielnie wykonać kilka ćwiczeń na komputerze.

Na koniec każdego ze spotkań przedszkolaczki wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosili uczniów do wspólnej zabawy. Były wesołe piosenki, tańce i pląsy. Naszym uczniom bardzo spodobała się taka forma prowadzenia zajęć.