,,Wesołe Dyktando 2013”

9 maja w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Ortograficzny ,,Wesołe Dyktando 2013” dla uczniów klas II i III.Rywalizowali w nim uczniowie siedmiu szkół z gminy Koziegłowy. Dzieci zmagały się z bezbłędnym napisaniem dyktanda oraz uzupełnieniem tekstu właściwymi brakującymi literami.

Tytuł ,,MISTRZA ORTOGRAFII” w klasie II  uzyskała uczennica ze Szkoły Podstawowej w Lgocie Górnej – Oliwia Szmal, drugie miejsce zajęła Dominika Jarosz ze Szkoły Podstawowej w Siedlcu Dużym, a trzecie miejsce uzyskał uczeń ze Szkoły Podstawowej  w Koziegłowach – Igor Piekarski.

W klasie trzeciej pierwsze miejsce  i tytuł ,,MISTRZA ORTOGRAFII” uzyskał Radosław Kawa ze Szkoły Podstawowej w Koziegłówkach, drugie zajęła Dominika Zawiązalec   ze Szkoły Podstawowej w Koziegłowach, a trzecie Mateusz Kopecki  ze Szkoły Podstawowej w Lgocie Górnej. Były również wyróżnienia, które otrzymali: w klasie drugiej Wiktoria Kijanka ze Szkoły Podstawowej  w Koziegłówkach, a w klasie trzeciej Filip Skwara
ze Szkoły Podstawowej w Pińczycach oraz Marta Białas ze Szkoły Podstawowej w Lgocie Górnej. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast wszyscy uczestnicy - dyplomy za udział w konkursie.