Komers

Komers, czyli bal gimnazjalny rozpoczął się o godz. 18.00 w środowy wieczór 29 maja
 w lokalu ,,U Romana" w Woźnikach Śląskich. W dostojnym polonezie autorstwa Wojciecha Kilara z ,,Pana Tadeusza” szła para za parą, były tunele, gwiazdy, korowody, wężyki, koła…

Po przetańczeniu poloneza nastąpiła część oficjalna, w której przedstawicielki klas trzecich: Anna Niedbała z III c, Anita Szczypa z III b, Agata Wierzbicka  z III a, wśród zgromadzonych na sali gości serdecznie powitały Dyrekcję Zespołu Szkół w Koziegłowach, grono pedagogiczne oraz rodziców.

Uczennice podziękowały Dyrekcji: pani Joannie Luli i pani Marii Cwanek za zgodę na zorganizowanie takiego balu. Wyrazy wdzięczności złożyły też swoim wychowawczyniom: pani Jolancie Królickiej (III c), pani Katarzynie Kuci (III b) oraz pani Anecie Myrmus (III a). Symboliczne kwiaty i słowa podziękowań przeznaczone były także dla nauczycieli, którzy włożyli największy wkład w przygotowanie uczniów do zatańczenia poloneza – pani Anety Myrmus oraz pani Beaty Gwardyś. Słowa wdzięczności zostały skierowane również do rodziców trzecioklasistów, dzięki którym ten bal mógł się odbyć.

Po podziękowaniu przygotowanym przez uczniów, głos zabrała Dyrektor Joanna Lula. W przemówieniu nawiązała do słynnych cytatów patrona naszej szkoły Jana Pawła II, wskazujących wartości, jakimi powinniśmy kierować się w życiu. Po tych słowach uznano bal za otwarty i rozpoczęła się zabawa. Tańce w rytmach młodzieżowych trwały do białego rana.

ZAPRASZAMY DO GALERII