Powiatowy Konkurs Czytelniczy ,,Umiem Pięknie Czytać”

4 czerwca odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczo – Plastyczny ,,Umiem pięknie czytać” pod hasłem ,,KOCHANE ZWIERZAKI”.  Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Kamienicy Polskiej. Konkurs przeprowadzono w trzech grupach wiekowych: klasy I-III Szkoły Podstawowej, IV-VI Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum.

Uczniowie zmagali się z recytacją (klasy I-III miały czytać wcześniej przygotowany tekst) oraz czytaniem całkiem nowego tekstu. Reprezentanci Zespołu Szkół w Koziegłowach pokazali swoje umiejętności czytelnicze najlepiej, jak potrafili. Efektem ich doskonałych umiejętności recytatorsko – czytelniczych są wysokie lokaty i pokaźna pula nagród, jaką przywieźli z konkursu.

W kategorii klas I – III uczennice klasy III aDominika Zawiązalec oraz Daria Sosnowska zajęły pierwsze miejsca ex aequo , a Kamila Piekarska   z klasy III b otrzymała wyróżnienie. Wyróżnienie otrzymał również Mateusz Firek z klasy III a za pracę plastyczną.

W kategorii klas IV – VI Olga Bielecka z klasy V a uzyskała drugie miejsce, a Adrianna Gocyła z klasy V b zdobyła wyróżnienie.

W kategorii gimnazjum Patrycja Kulak z klasy II b zdobyła pierwsze miejsce, a Martyna Nowak z klasy I b uzyskała wyróżnienie.

Gratulujemy uczniom i życzymy  dalszych sukcesów!!!