Mikołajki

Niby dzień jak każdy inny, ale to przecież MIKOŁAJKI. W piątek 05.12  w szkole podstawowej panowało wszechobecne poruszenie z powodu wizyty Św. Mikołaja.

A byliście grzeczni? Z takim pytaniem Mikołaj w towarzystwie swoich pomocników odwiedzał uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, aby złożyć im świąteczne życzenia i obdarować słodką niespodzianką. Uczniowie w zamian za słodycze śpiewali kolędy i pastorałki. Wszyscy przyjęli Mikołaja z wielkim entuzjazmem i zadowoleniem, przecież taki dzień zdarza się tylko raz w roku.

Na pożegnanie Mikołaj podziękował za ciepłe przyjęcie i obiecał, że na pewno wróci do naszej szkoły za rok i przywiezie cały worek prezentów dla oczywiście tylko grzecznych dzieci.