Tak! On jest Królem!

19 grudnia odbyła się inscenizacja jasełkowa "Tak! On jest Królem!". Scenariusz uroczystości został wybrany i dostosowany na potrzeby uczniów naszej szkoły przez panią Karolinę Turoń-Miklas.
W przedświątecznym przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI przygotowani przez zespół nauczycieli: ks. Łukasza Tokarza, Marzenę Włoch, Agatę Boroń,  Joannę Konopkę oraz Monikę Pasek.
Przedstawienia jasełkowe są od wieków wpisane
w tradycję chrześcijańską i wciąż chętnie oglądane.

Uroczystość uświetnił koncert chóru pod kierunkiem pana Karola Suchcickiego. Ciekawy scenariusz
z głębokim przesłaniem, piękne dekoracje
i kostiumy oraz kolędy złożyły się na całość wspaniale wprowadzającą w nastrój Bożego Narodzenia i zachęcającą, by je przeżyć głęboko. Przedstawienie skłoniło do refleksji i ożywiło wszystko, co dobre piękne i rodzinne. Oprawę plastyczną i dekoracyjną przygotował zespół pani Sabiny Sitek.