Zabawa Andrzejkowa

Już po raz piąty uczniowie edukacji wczesnoszkolnej brali udział w zabawie andrzejkowej. W tym roku w piątek 28 listopada sala gimnastyczna zamieniła się w salę wróżb i zabawy.
W poprzednich latach uczniowie wcielali się w postacie z bajek i bohaterów komiksów, w tym roku obowiązującym strojem była piżama. Nawet panie wychowawczynie paradowały w szlafrokach  i piżamach. Oprócz tańców dzieci brały też udział
w licznych konkursach, które  prowadziły uczennice: Marta Bąk i Julia Musialik, a nad wszystkim czuwała p. Violetta Andrusiewicz. Nad oprawą muzyczną czuwał już po raz drugi p. Łukasz  Maj z Poręby.
Na zmęczone dzieci tańcami i zabawami w klasach czekały słodkie poczęstunki, które przygotowali rodzice.