Wycieczka do Ustronia

Dnia 16 czerwca tego roku uczniowie klas czwartych i szóstych uczestniczyli w wycieczce do Ustronia.

Najpierw młodzież udała się do Leśnego Parku Niespodzianek, gdzie mogła spacerować wśród przechadzających się między turystami zwierząt. Dzieci miały możliwość pogłaskać i nakarmić między innymi sarny, kozy, daniele czy muflony. Ogromną atrakcją był pokaz lotów ptaków drapieżnych np. myszołowa. Następnie uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących życia zwierząt w lasach Beskidu, prowadzonych przez miejscowych leśników w RLOEE „Leśnik”. Kolejną atrakcją był wjazd wyciągiem linowym na Czantorię. Na szczycie młodzież mogła wyszaleć się na torze saneczkowym. Po zjechaniu kolejką do Ustronia uczniowie szczęśliwi i pełni wrażeń wrócili do domu.