Inauguracja roku szkolnego 2010/ 2011

W środę 1 września nastąpiło uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego   2010/ 2011.  Poprzedziła go inauguracyjna  Msza św., odprawiona w kościele parafialnym.

Następnie uczniowie naszego Zespołu Szkół, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście: proboszcz parafii p.w. św. Marii Magdaleny w Koziegłowach ks. Grzegorz Banasik oraz  Mariusz Morawiec- radny Powiatu Myszkowskiego udali się do szkoły, gdzie na hali sportowej  odbyła się akademia.

Uroczystość rozpoczęli uczniowie,  którzy wraz z p. Bogusławą Balińską przygotowali krótki humorystyczny program artystyczny. Oprawę muzyczną zapewniła p. Anna Łuszczyk, a piękną dekorację wykonały p. Sabina Sitek ,   p. Joanna Gorzkowska, p. Monika Góra.

Po wystąpieniu uczniów głos zabrał p. Mariusz Morawiec, który odczytał list Starosty Powiatu Myszkowskiego z życzeniami udanego roku szkolnego dla uczniów i pedagogów. Następnie wystąpiły wicedyrektor Maria Cwanek

i wicedyrektor Jolanta Wyleciał, które powitały wszystkich zebranych, a w szczególności pierwszoklasistów, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Najmłodsi zostali ciepło przyjęci przez starszych kolegów i koleżanki.

Po tych pięknych chwilach niestety przyszedł czas na powrót do rzeczywistości. Uczniowie  wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie uświadomili sobie, iż wakacje ostatecznie się zakończyły i od jutra rozpoczyna się nauka, która otworzy przed nimi wiele możliwości, ale łączy się także z wytężoną pracą.

Trzymamy za wszystkich kciuki, aby otrzymali promocję do następnych klas,a trzecioklasiści zdali wspaniale egzaminy i dostali się do wymarzonych szkół