Podsumowanie II Edycji Konkursu pt. „LAS”

20 maja 2016r. na terenie Nadleśnictwa Siewierz odbyło się uroczyste podsumowanie II Edycji  Konkursu  pt. „LAS” , na które została zaproszona uczennica klasy VA Nikola Bubak wraz z opiekunem.

W konkursie wzięło udział 340 uczestników w kategoriach wiekowych : przedszkole, szkoła podstawowa kl. I-III, szkoła podstawowa  klasy IV-VI, gimnazjum, liceum -   ogółem z 50 placówek . Patronat nad konkursem objęli: Stowarzyszenie  Art-Eco plus,  Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz, Izba Edukacji Leśnej Nadleśnictwa Siewierz.

Uczennica wykonała pracę plastyczną -  ilustrację do wiersza Hanny Zdzitowieckiej pt. "Ile głosów w lesie”
i zdobyła pierwsze miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów artystycznych!