Pracownia sensoryczna

Z wielką przyjemnością i radością informujemy, iż nasza szkoła ma salę do integracji sensorycznej. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Państwa hojność i wielkie serce. Wspieraliście nas jako sponsorzy i goście na naszych przedstawieniach.

Państwa empatia i pomoc pozwoliły na danie dzieciom nowych możliwości i wszechstronniejszy rozwój. Staliśmy się jedną z nielicznych publicznych szkół, które posiadają taką salę. Jej koszt wyniósł 19126,34zł .

Bruno Ferrero powiedział: „Wszystko, co dajesz innym, dajesz sobie samemu” i Państwo cudownie realizujecie tę ideę. Dzisiaj będą z sali korzystały Wasze dzieci, wnuki, bratankowie i siostrzeńcy, a potem kolejne pokolenia i co najważniejsze rehabilitanci i nauczyciele będą mogli prowadzić zajęcia, które pozwolą na wszelakie usprawnianie i rozwijanie percepcji. Jeszcze raz składamy ogromne podziękowania i głębokie ukłony za to jak jesteście wielkimi i wspaniałymi ludźmi.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach